Simya öğretisindeki yolculuğum 1997 yılında başladı. Genç yaşta zorlu bir öğreti süreci geçirdim. Bu bazen avantajlı bazen de ağır bir süreç oldu benim için. Her kapıyı sabırla aşmaya çalıştığım insiyasyon eğitimim sonrasında öğretiyle ilgili ilk rehberlik deneyimimi yaşadım ve İzmir de üniversite eğitimim sırasında insanlarla öğretiler ile ilgili çalışmalar yapmaya başladım. 2006 yılında Ege üniversitesi Su Ürünleri Fakültesini daha sonra sırasıyla Anadolu Üniversitesi Fotoğrafçılık Teknikerliğini ve Anadolu Üniversitesi Felsefe bölümünü bitirdim. Fotoğrafçılık ve kısa film alanında çalışmalarımla birlikte kamuda da görev yaptım. Simya öğretisi içerisinde ise astroloji, psikoloji, ezoterizm, okültizm ve tasavvuf konularında çalışmalarıma devam ettim. Yıllardır öğretilerle olan hayat yolculuğuma her kesimden insana öğretiler yoluyla rehberlik ederek devam ediyorum. 

Öğretiler yolunda bir yolculuğa başlamak aslında o insanın bu yolu ne kadar istediğiyle alakalıdır. Kendi arayışı içinde öyle tesadüfler meydana gelir ki bazen yol kendiliğinden başlamış bile olabilir. Bu yüzden yola çıkacak olan kişilerde ki en büyük özellik aslında arayışı içindeki isteğinin durumudur. O istek hayatın ona yaratmış olduğu öyküsünden ileri gelir ki buda çıkacağı yoldaki başarısını belirler.

Murat KOYUN

 


Kitap

Kurgusal Başlangıç: 1997 yılında simya ile tanıştığımda kurgunun sırlarına doğru olan yolculuğumun başladığının farkında bile değildim. Bu ilmin yanan yolu üzerinde geçirmiş olduğum yılların ve dokunduğum hayatların bana öğrettikleri ile varlığımın farkına varmak bu öğretinin bana verdiği en önemli hediye olduğunu anladım. Şimdi ise Simya yolculuğumda ki çalışmalarımdan yola çıkarak yazmış olduğum ilk kitabımı sizlerle paylaşıyorum. Bu süreçte emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.  

KİTAP SATIŞ LİNKİ


Simya Öğretisi ve Astroloji buluşmamız

simya ve astroloji semineri


Simya Eğitimi

simya eğitimi, simyacı murat koyun