Hakkımda

Merhaba;

Ben Simya öğretisiyle 1997 yılında tanıştım. Kendi simya yolculuğuma oldukça genç bir yaşta başladığım için bir hayli zorlu geçti. Her kapıyı sabırla aşmaya çalıştığım inisiyasyon eğitimim sonrasında öğretiyle ilgili ilk rehberlik deneyimimi 2001 yılında İzmir de yaşadım. Daha sonra ruhsal gelişim alanında insanlarla çalışmalar yapmaya başladım. Aynı zamanda Simya öğretisi yanında astroloji, psikoloji, ezoterizm ve okültizm konularında araştırmalarıma devam ettim. Yıllarca öğretilerle devam eden hayat yolculuğumda mühür ilmi, felekler, remiz ilmi, kabala, stanzalar ve keşif yoluyla bilgi alanlarında eğitim ve çalışmalarım oldu.

2006 yılında Ege üniversitesi Su Ürünleri Fakültesini daha sonra sırasıyla Anadolu Üniversitesi Fotoğrafçılık ve Anadolu Üniversitesi Felsefe bölümlerini bitirdim. Fotoğrafçılık ve kısa film alanında çalışmalarım oldu ve bir kamu kurumunda da görev yaptım.

Hayat yolunda bana ulaşanlarla simya yolculuğuna çıkmaya devam ediyorum. Bazen hayatlarına dokunuyor bazen de simya eğitiminin zorlu yollarına giriyoruz. 2021 yılında Kurgusal Başlangıç adlı ilk kitabım yayınlandı. Kitapta hayatın kurgusuna dair sırları başlangıç seviyesinde ele almaya çalıştım. 

Murat KOYUN

 


Kitap

Kurgusal Başlangıç: 1997 yılında simya ile tanıştığımda kurgunun sırlarına doğru olan yolculuğumun başladığının farkında bile değildim. Bu ilmin yanan yolu üzerinde geçirmiş olduğum yılların ve dokunduğum hayatların bana öğrettikleri ile varlığımın farkına varmak bu öğretinin bana verdiği en önemli hediye olduğunu anladım. Şimdi ise Simya yolculuğumda ki çalışmalarımdan yola çıkarak yazmış olduğum ilk kitabımı sizlerle paylaşıyorum. Bu süreçte emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.  


Simya Öğretisi ve Astroloji buluşmamız

simya ve astroloji semineri


Simya Eğitimi

simya eğitimi, simyacı murat koyun