Doğum Haritası

Simya astrolojisi göksel sistem ile kurgusal yapıyı ve örüntüyü bir araya getirmeyi amaçlar. Bu amaç içerisinde olay akışı felekler düzleminde ki döngüye göre yorumlanır. Kişinin öz örüntüsü göksel sistemin içindeki anahtarların yerini belirterek ona ait olan orijinal kurguyu ortaya çıkartır. Bu noktada astrolojik bilgi yalnız başına yorumlanmaz ve kişinin hayat kurgusunu kapsayacak şekilde kullanılır. Bununla birlikte göksel yapının evrensel kurguyla olan uyumu ve etkileri en önemli çalışma alanıdır. Bu çalışma alanında simya öğretisinin derinlemesine olan bilgisi de mutlaka kullanılır.  

Doğum haritanızın yorumlanması sizin hayatınızda fark edemediğiniz noktalara ulaşmanızı sağlayabilir. Olayların zamansal boyutunu ele alarak kendi dünyanıza ait kapıların anahtarlarını keşfedebilirsiniz. Önemli olan size hayat yolunda işe yarayacak olan bilgiyi bulabilmenizdir. Astroloji hayatınızı oluşturan konular üzerinde düşünmenizi sağlar.

Uzun yıllardan beri insanların hayatlarındaki akışa yönelik yapmış olduğum çalışmalar ile bunu birçok kez deneyimlemişimdir. Bazen anlatmak ve kendi akışınızın dışında farklı bir açıdan hayata bakabilmek insanın ruhsal olarak rahatlamasını ve sorunlarını daha net bir şekilde görebilmesini de sağlar. Doğum haritanız hayatınızın bütünü için çekilmiş bir fotoğrafa benzer, bu fotoğrafa bakarak hayatınızın dizilimine ve kurgusuna bakmış oluruz.

Simya Astrolojisi ve Kurgusal Analiz: Murat KOYUN