Doğum haritanızı yorumlayarak sizinle birlikte hayatınızda fark edemediğiniz noktalara ulaşmaya çalışırız. Olayların zamansal boyutunu ele alarak kendi dünyanıza ait kapıların anahtarlarını keşfedebilirsiniz. Rehberlik aynı zamanda birikmiş negatif enerjinizi boşaltmanıza yardımcı olacaktır. Çalışmalarımda samimi ve gerçekçi bir tutum izlemekten yanayımdır. Önemli olan size hayat yolunda işe yarayacak olan bilgiyi aktara bilmemdir.

Yaşadığınız sorunlar hayatın getirdiği belirsizliklerden ve dengesizliklerden ortaya çıkar. Astroloji rehberliği hayatınızı oluşturan konular üzerinde açık ve net  bir şekilde düşünmenizi sağlar. Uzun yıllardan beri insanların hayatlarındaki akışa yönelik yapmış olduğum danışmanlık ile bunu birçok kez deneyimlemişimdir. Bazen anlatmak ve kendi akışınızın dışında farklı bir açı geliştirmek insanın ruhsal olarak rahatlamasını ve sorunlarını daha net bir şekilde görebilmesini sağlar. Doğum haritanız hayatınızın bütünü için çekilmiş bir fotoğrafa benzer, bu fotoğrafı yorumlayarak hayatınızın dizilimini çözmeye ve tamamlamaya çalışırız.

Doğum haritası için mail yada telefon ile iletişime geçebilirsiniz. Mailinizde doğum tarihi, doğum yeri ve saatini yazmaya çalışın. Mailinize danışmanlık ve ücret ile ilgili bilgilendirme maili ile cevap verilecektir.

Mail adresi: muratkyn@hotmail.com / Telefon: 0546 498 81 37

Günümüz koşullarının özellikle insan ilişkilerinde yol açtığı çıkmazlar gittikçe iç dünyası karışık bir kişilik oluşmasını sağlıyor. Bazen insan başlaması gereken noktayı bile saptayamayabiliyor. İnsanın düşünce, duygu ve hayallerinin de düzenlenmeye ihtiyacı olabilir ve bu her dönemde karşılaşılabilen bir sorundur. Önemli olan bunun ilerlemesine ve ruhsal sağlığınıza zarar verecek düzeye gelmesini engelleyebilmektir.

Doğru şekilde uygulanan bir rehberlik insanın hayat kurgusunu ve örüntüsünü çözümleyerek dengeye kavuşturabilir. Bu ise insanın duygusal gelişimine mutlaka katkı sağlayacaktır. Bu noktada haritanın yorumlanması kadar ortaya çıkan her durumun ruhsal değerlendirmesi de önemlidir. Bu yüzden öğretiler astrolojiyi de çalışma alanı içerisinde kullanırlar.

Simya Astrolojisi ve Kurgusal Analiz: Murat KOYUN