2024 Astroloji

2024 Burç yorumları ve Genel Durum

2024 yılında 2020 de başlayan değişim sürecinin etkilerini dünya çapında çok daha iyi anlamaya başlayacağız. Hayat şartlarının durumu daha belirgin bir hale gelirken özellikle ekonomik koşulların ve sosyal hayat anlayışının değiştiğine şahit olacağız. Aynı zamanda dünyadaki çatışma ortamının ülkeler arasındaki ilişkileri de ciddi bir şekilde değiştirdiğini görebileceğiz. Bu etkileşimler bu yılın son üç yıla göre çok daha farklı bir kurguya sahip olacağını da göstermektedir. Koç, terazi ve balık aksında meydana gelecek tutulmalar ise kişisel, ruhsal ve hayat paylaşımına ait konuların aktifleşeceğini işaret ettiğini söyleyebiliriz. Aile ve yuvaya dair konular ise direnç geliştirip bizleri teste tabi tutabilir.

2024 Simyada Güç Yılı

Simyanın beşinci aşaması olan güç, içsel gücün kontrol edilmesi anlamına gelir. İçsel güç, insanı her zaman yenmeye çalışır ve bu noktada ona kibir aşılayacaktır. Bu yüzden hayat dengemiz açısından bu noktaya dikkat etmemiz gerekir. Gücü elde etmek ve onu kontrol altında tutmak son derece zor ve tehlikeli bir işlemdir. Bundan dolayı bu yıl kendi maneviyatımız açısından gelişecek olan sınavlar bizim aynı anda kendimize karşı vereceğimiz sınavın ta kendisi olacaktır. İçindeki aslanı yenip dizginleyebilen 2024 ün kazananıdır hiç şüphesiz.

2024 yılı için uygun evlenme tarihleri

2024 yılı görünümlerinde Ocak, Mart, Nisan, Mayıs ve Haziran ayı şanslı fakat gün olarak belirlemek için doğum haritası ile birlikte yorumlanması gerekmektedir.

2024 yılının en şanslı burçları Boğa ve İkizler olarak görünmektedir.


2024 BURÇ YORUMLARI

KOÇ

İletişim ve sorunlarının çözümü için şanslı bir yıldalar. Kişisel alandaki değişimleri bu yıl kendisini daha çok hissettirecektir. İş ve duygusal yaşamlarındaki kararların etkileri bu yüzden daha belirgin bir seviyeye ulaşabilir.

BOĞA

Ekonomik açıdan gelişebilecekleri bir yıldalar ve gelirlerini arttırabilirler. Geçirdikleri dönüşüm süreçlerini kabul etmeleri ve uyum sağlamaları önemli olacaktır.  Ruhsal dengelerine ve sağlıklarındaki hareketlenmelere ise dikkat etmelerinde fayda var.

İKİZLER

Bu yıl ikizler şanslı bir dönemden geçecekler, karşılarına çıkacak fırsatları iyi değerlendirmeleri önemli olacaktır. İş ve iletişimde mücadele etmeleri gereken konular ortaya çıkabilir. Sosyal çevrelerine ve aşk hayatlarına karşı daha özenli olmalılar.  

YENGEÇ

Uzun zamandır huzursuz oldukları manevi dünyalarında daha pozitif olacakları bir yıldalar. Duygusal yaklaşımları ile ilgili bir takım dirençlerle karşılaşabilirler. Kariyer ve yuvaya ait konular ise bu yıl son derece hareketli olabilir.

ASLAN

Sosyal çevrelerinde genişleyecekleri ve daha aktif olacakları bir dönemdeler. Fakat aynı zamanda hayatlarının her alanın da mücadele etmeleri gereken dönemler olacak. İletişimde ve hayat bakış açılarında değişimler olabilir.

BAŞAK

Kariyerleri açısından ilerleyebilecekleri bir yıla başlıyorlar. Ruhsal dünyalarında ise bu yıl zorlanacakları dalgalanmalardan geçebilirler. Sürpriz gelişmelere ve iş yaşamlarındaki dönüşümlere hazırlıklı olmalılar.

TERAZİ

Bu yıl hayatlarında kendilerini geliştirecekleri fırsatları daha kolay bulabilirler. Arkadaş ilişkilerinde ise dikkatli olmaları gerekmektedir. Kişisel meselelerde ve evliliklerinde bu yıl farklı konular ortaya çıkabilir.

AKREP

Talihlerinin değişeceği ve kendilerini keşfetme alanında önemli gelişmeler yaşayacakları bir yılda olacaklar. Kariyerlerinde ise zorlanacakları konularla karşı karşıya kalabilirler. Sağlıklarına ve psikolojilerine önem vermeleri gerekebilir.

YAY

İkili ilişkiler ve ticari alanda bu yıl başarılı olabilirler. Eğitim ve çocuklar ile ilgili konulara daha dikkatli yaklaşmaları gerekmektedir. İkili ilişkilerde ise hızlı gelişecek kurgusal olaylarla karşılaşabilirler. 

OĞLAK

Sağlık açısından şanslı bir dönemdeler. Çalışma performanslarında kendilerini daha iyi hissedecekler. Ailevi meseleler de gündemleri değişebilir. Hayat planlarında ortaya çıkacak dalgalanmalar onları farklı yönlere itebilecektir.

KOVA

Hayat planlarında şanslı olduklarını hissedebilecekleri bir yıldalar. İletişimlerinde ve seyahatlerinde daha özenli olmaları faydalı olacaktır. Hayatı paylaştıkları alanlarda özellikle dikkatli olmaları gerekebilir.

BALIK

Ev ve ailevi konulardaki sorunlarda çözüme kavuşacakları bir dönem yaşayacaklar. Sağlık sorunlarını ve yaşam dengelerini dikkate almalılar. Sabit gelirleriyle ilgili yaptıkları işte ve iç dünyalarına ilişkin konulardaki gelişmeler ise hızlanacaktır.


2024 Güneş Tutulmaları

08 Nisan 2024 Koç Burcu

02 Ekim 2024 Terazi burcu

2024 Ay Tutulmaları

25 Mart 2024 Terazi Burcu

18 Eylül 2024 Balık Burcu


“Yazıların Tüm Hakları Saklıdır”

Murat KOYUN