2023 Astroloji

2023 Burç yorumları ve Genel Durum

Bu yıl kişisel özgürlüklerin, sosyal yaşamın ve sabit kaynakların değişime uğrayacağı bir yıl olarak karşımıza çıkacak. Çok uzun zamandır oğlak burcunda transitine devam eden Plüton bu yıl kova burcuna ilk ziyaretini gerçekleştirecek. Bu aynı zamanda toplumsal değişimlerin ayak sesleri olacaktır. Güç mücadelesi ve kariyer odaklı bir yılda diyebiliriz aynı zamanda. Yıl boyu destek açıların çok olması kurgusal gelişimi yavaş ama sağlam bir dönemi de işaret ediyor. Satürn nün kova ve balık burcu arasındaki geçişleri iç dünyamız, ilişkilerimiz ve hayata bakış açımızın düzenine yenilikler getirip bizleri farklı yönlere doğru itmeye başlayacaktır. Dünyanın içinden geçtiği döngüsel sürecin bizlere farklı dönüşümlerini gösterecek te diyebiliriz bu yıl için.

2023 Doğa ve Verimlilik Yılı – (Simya)

Simyanın dördüncü aşamasına denk gelen verimlilik yılı doğanın kendisini yenilemesini işaret ederken bir yandan da kurgusal döngünün üretmeye ve dışa vurumcu bir enerjiye geçiş yapacağını anlatır. Bunun sonucunda baskıcı enerjilerin hükmü sona ermeye başlayacaktır. Doğadaki yüksek enerjili uyanışlar değişim ve verimliliğinde kurgusal olarak önünü açar. İçselleşen durumların ortaya çıkması, alışkanlıkların yeni bir yön arayışı ve yeniliklerin etkisini arttırması 2023 yılının anlamını ortaya koyacaktır.

2023 yılı için uygun evlenme tarihleri

2023 yılı görünümlerinde Ocak, Nisan, Temmuz, Eylül ve Ekim ayı şanslı fakat gün olarak belirlemek için doğum haritası ile birlikte yorumlanması gerekmektedir.

2023 yılının en şanslı burçları Koç ve Boğa olarak görünmektedir.

2023 BURÇ YORUMLARI


KOÇ

Sosyal hayatları ve kariyerlerindeki değişimler en önemli konu olarak ön plana çıkıyor. Manevi dünyaları için zorlayıcı bir dönemin başlangıcı olacak.

BOĞA

İş ve ekonomi alanlarındaki olaylarda artış yaşanabilir. Sosyal yaşamlarından ise hayat dersi çıkarabilirler.

İKİZLER

Eğitim, seyahat ve yaşam tarzlarında yenilikler meydana gelebilir. Kariyer açısından çıkacak sorunlara dikkat etmeleri gerekecektir.

YENGEÇ

Düzensiz gelirler ve spiritüel anlamda ruhsal yaşamlarında değişimler meydana gelebilir. Yeni tanışacakları insanlara ve yeni deneyimlere karşı bilinçli olmalılar.

ASLAN

Ortaklıklar, ticaret ve evlilik hayatlarındaki gelişmeler ön planda olabilir. Hayatlarında keşfetmeleri gereken zor alanları deneyimleyebilirler.

BAŞAK

Sağlık ve çalışma koşulları açısından ortaya çıkacak durumlar önemli olabilir. İkili ilişkilerde ve evliliklerde sert sınavlar söz konusu olacaktır.

TERAZİ

Talih, denge ve aşk hayatlarında dönüşümler söz konusu olabilir. Yaşam tarzları değişebilir, baskı ve strese karşı dayanıklı olmaları gerekecektir.

AKREP

Ailevi konular ve yuvalarındaki gündem ile ilgili hızlı bir değişim geçirebilirler. Kardeşlerle ilişkiler ve aşk hayatları genel olarak sert etkilere maruz kalabilir.

YAY

İletişim ve kardeşlere ilişkin konular önem kazanmaya başlayabilir. Yuvaya ait evle ilgili konularda testlere maruz kalacaklar.

OĞLAK

İş yaşamlarındaki değişimler ve sabit gelirlere ait durumlar hareket kazanabilir. Problem çözme ve uyum konusunda sorunlar baş gösterebilir.

KOVA

Kişilikleri açısından yenilenme ve hayatlarının temelinde oluşacak tüm gelişmeler önemli olabilir. Para kazanma ve rutin iş hayatlarındaki değişimler zorlayıcı olabilir.

BALIK

İç dünyalarında ve duygularında yaşayacakları farklılıklar hayata bakış açılarını değiştirebilir. Genel anlamda hayat sınavlarının daha dirençli olacağı bir döneme başlamış olacaklar.

2023 Güneş Tutulmaları

20 Nisan 2023 Koç Burcu

14 Ekim 2023 Terazi burcu

2023 Ay Tutulmaları

05 Mayıs 2023 Akrep Burcu

28 Ekim 2023 Boğa Burcu


“Yazıların Tüm Hakları Saklıdır”

Murat KOYUN

#2023burçyorumları