"Enter"a basıp içeriğe geçin

2022 Astroloji

2022 Burç yorumları ve Genel Durum

Bu yıl daha çok ruhsal açıdan etkileşimin zengin olacağını göreceğiz. Akrep burcundaki tutulmalar ile koç ve balık burcundaki transitler genel olarak insanların biraz daha kendilerine yönelmelerine yol açacak. Tabi bu süreç aynı zamanda yoğun yüzleşme süreçleri içereceği için zorlayıcı da olabilecektir. Genel olarak yaşamsal döngünün temmuz ayından sonra daha zorlayıcı olacağını söyleyebiliriz. Ülkemizdeki gelişmelerde sosyal ve ekonomik açıdan dengesiz ve gelinen aşamada daha zor bir açılımın içinde olduğunu da görebiliriz. Özellikle sonbahar ve kış ayları 2020 yılından beri ülkemizde daha zorlayıcı açılımlara sahip olmaktadır.

2022 Sessizliğin Dili Yılı – (Simya)

Sessizliğin dili yıllı yaşamın bize hayat öykümüz kanalıyla en çok mesaj ilettiği yıldır. Bu mesajları doğru anlayıp uygulayabilirsek ilerki yıllar içinde hayatımızda önemli etkileşimlerin yolu açılabilir. Bu yılın en önemli yönü arayışlarımıza ait cevapların hayat hikâyemizde nasıl yer aldığını bulmak olacaktır. Bu yüzden 2022 yılı ruhsal derinliği yoğun olan bir yıldır.

2022 yılı için uygun evlenme tarihleri

2022 yılı görünümlerinde şubat, nisan, mayıs ve haziran ayı şanslı fakat gün olarak belirlemek için doğum haritası ile birlikte yorumlanması gerekmektedir.

2022 yılının en şanslı burçları Balık ve Koç olarak görünmektedir.


2022 BURÇ YORUMLARI


KOÇ

Kendilerini geliştirebilmek adına şanslı bir yıldalar. Sosyal çevre ve kariyere ilişkin konulara önem vermeleri gerekiyor. Bireysel amaçları için bu yıl daha verimli çalışabilirler.

BOĞA

Çevresel etkileşimler açısından şanslı bir yıldalar. Genel olarak hayatlarındaki değişim süreci bu yılda önemini korumaya devam ediyor. Kariyerleri açısından çok şey öğrenecekleri bir yıl olacak.

İKİZLER

İç dünyalarındaki dönüşümün hızlanacağı bir yıldalar diyebiliriz. İş hayatlarına ilişkin fırsatlar daha çok olacaktır. Eğitim ve seyahat açısından daha dikkatli olmaları gerekebilir.

YENGEÇ

Ruhsal ve psikolojik açıdan kendi büyük döngüleri için son derece önemli bir yıl olacak diyebiliriz. Hayatı değerlendirme ve ufkunu genişletme açısından oldukça şanslı olacaklar.

ASLAN

Sürprizlerle dolu ve alışılmışın dışında gelişebilecekleri bir yıldalar diyebilirim. Fakat ikili ilişkiler, ortaklıklar konusunda daha dikkatli olmaları gerekebilir.

BAŞAK

Sağlık ve çalışma performansı açısından bu yıl son derece kritik bir süreci işaret etmekte. Evlilik ve paylaşımda olan konular açısından ise düğümler çözülüyor şansları artıyor.

TERAZİ

Şanslarına güvenmemeleri ve dengeye önem vermeleri gereken bir yıl olacak. Aşk konusunda dikkatli olmalılar. Strese karşı dayanıklılık ve çalışma performansları oldukça iyi bir görünüm verecektir.

AKREP

Aile ilişkileri açısından ciddi sınavlardan geçecekleri bir yıldalar diyebilirim. Bu durum tüm aile bireylerini ilgilendiriyor olacaktır. Bunun yanında aşk hayatları açısından şanslı bir yıldalar ve diğer konularda talih onlardan yana olabilir.

YAY

İletişim, kardeş ilişkileri ve problemlerini çözebilme konularında hayat dersi alacakları bir yıldalar. Aile ilişkileri açısından ise verimli bir dönem geçirecekler diyebiliriz.

OĞLAK

İnsan ilişkileri açısından iletişim olanaklarını sonuna kadar kullanabilirler. Fakat düzenli işleri açısından zorlayıcı etkenlerin çemberinden geçecekleri bir yıl yaşayabilirler.

KOVA

Genel olarak kişisel hesaplaşmaların ve psikolojik süreçlerin etkin olacağı bir yıldalar. İş hayatları açısından ise şanslı ve daha kolay ilerleyebilecekleri bir dönem olacaktır.

BALIK

Son derece şanslı bir yıldalar her yönden fırsatları değerlendirmeleri gerekecektir. Önlerindeki tek engel iç dünyalarındaki motivasyon eksikliği olabilir. Duygusal dengelerini korudukları sürece başarılı olabilirler.

2022 Güneş Tutulmaları

30 Nisan 2022 Boğa Burcu

25 Ekim 2022 Akrep burcu

2022 Ay Tutulmaları

16 Mayıs 2022 Akrep Burcu

08 Kasım 2022 Boğa Burcu


“Yazıların Tüm Hakları Saklıdır”

Murat KOYUN